معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس
صفحه اصلی    جمعیت هلال احمر استان فارس    سامانه مکاتبات اداری    فیش حقوقی    حوادث در سطح کشور   

 

سال 97 حمایت از کالای ایرانی

سامانه آموزش هلال احمر

سامانه امدادگران و نجاتگران

luh,kj hlnhn , k[hj

  سایتهای مرتبط  
جمعيت هلال احمر فارس
سازمان امداد و نجات
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
معاونت درمان و توانبخشی
معاونت امور جوانان
معاونت امور داوطلبان
دانشگاه علمی کاربردی
فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر
  نظر سنجی  
  آمار بازدیدکنندگان  
    تاریخ انتشار: 1398/09/26 11:10:14   شرح خبر  
آماده باش 65 مرکز و پایگاه امداد و نجات در فارس همزمان با آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر
آماده باش 65 مرکز و پایگاه امداد و نجات در فارس همزمان با آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر

آماده باش 65 مرکز و پایگاه امداد و نجات در فارس همزمان با آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه این جمعیت از 20 آذر ماه خبر داد و گفت: در قالب این طرح 65 مرکز و پایگاه امداد و نجات جمعیت فارس با حضور 230 نفر روز نیرو آغاز شده و تا 25 اسفند جاری ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ حسین درویشی اظهار کرد: با فرا رسیدن زمستان و افزایش بارش برف و باران، رفت و آمد در جاده‌های شهر و استان با مشکلاتی مواجه می‌شود و در صورت نداشتن آگاهی و به همراه نداشتن ابزار و وسایل مورد نیاز سبب گرفتار شدن و در نهایت ایجاد حادثه خواهد شد.

درویشی افزود: تردد در برخی جاده‌های استان فارس به علت بارش برف به سختی صورت می‌گیرد به همین سبب نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با همراهی پلیس راه، اورژانس و راهداری در جاده‌ها مستقر می‌شوند و به یاری مسافران، رانندگان و سایر کسانی که به این خدمات نیاز دارند می‌روند.

آغاز طرح زمستانه در فارس با 65 مرکز و پایگاه

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به اینکه 65 مرکز و پایگاه و 230 نفر روز نیروی عملیاتی در طرح زمستانه این جمعیت حضور دارند، گفت: تغذیه و اسکان اضطراری در تمامی پایگاه ها برای اجرای طرح امداد و نجات زمستانه این جمعیت در نظر گرفته شده است.

مهدی خوبیار با بیان اینکه برخی از رانندگان بدون تجهیزات مناسب و آگاهی کامل وارد جاده‌ها می‌شوند، خاطرنشان کرد: رانندگان و مسافران حتما در مناطق صعب العبور و برف گیر زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و نحوه بستن و استفاده از آن را نیز بلد باشند.

خوبیار در ادامه اظهار کرد: رانندگان و مسافرانی که در زمستان وارد جاده می‌شوند حتما تغذیه اضطراری و لباس گرم همراه داشته و از ایمنی خودروشان اطمینان حاصل نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای 90 روزه طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر فارس تصریح کرد: در جریان اجرای این طرح بیش از 50 دستگاه خودروی عملیاتی به همراه یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر فارس به کارگیری خواهد شد.

خوبیار ادامه داد: توان عملیاتی جمعیت فارس در حوزه پایگاه های امدادی در طول مدت اجرای طرح با برپایی 5 پست موقت افزایش داده شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس افزود: جمعیت فارس با برخورداری از 200 تیم آماده عملیات در سراسر استان که در 26 شعبه از شهرستان های استان در قالب تیم های عملیاتی 13 گانه ساماندهی شده اند، آماده پاسخگویی و مقابله با هرگونه سوانح و حوادث احتمالی در حوزه مخاطرات طبیعی می باشد.

 

 کلمات کلیدی: جمعیت هلال احمر  معاونت امداد و جات فارس  
0
مطالب مرتبط  

ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به معاونت امداد و نجات استان فارس مي باشد.1390©